KONST / Litografier / Färglitografi 11709036
nr 1170 9036
Färglitografi
Stig Claeson Slas, Stockholmsmotiv, signerad och numrerad 295/360, signerad, -81, motivet: 43x54
Utrop:
800 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 19 mars 2018
kl 20:43:48
1.000 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.700 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
19 mar